Witamy w naszym Ośrodku 

 

Ośrodek Wczasowy GNIEWKO zaprasza do Darłówka...

Jeśli chcesz wypocząć w ciszy i spokoju, doznając przy tym niezapomnianych wrażeń, Przyjedz do nas!

Darłówko - będące częścią Darłowa - objęte obszarem chronionego krajobrazu pod nazwą Koszaliński Pas Nadmorski, to wymarzone miejsce do uprawiania sportów wodnych, turystyki i wędkarstwa. Znajduje się tu unikalna architektura królewskiego miasta, jakim było niegdyś Darłowo. Wśród licznych atrakcji turystycznych, są zamki, port, stojąca u jego wejścia latarnia morska, jedyny w Polsce most rozsuwany, tramwaj wodny po kanale Wieprzy łączący Darłówko z Darłowem, aquaparki, szlaki kajakowe rzekami Wieprza i Grabowa, szlaki piesze i rowerowe. Na turystów czekają wycieczki statkami stylizowanymi na łodzie Wikingów i starodawne galeony. Dużą popularnością cieszy się wędkarstwo morskie. Z darłowskiego portu codziennie wypływa kilkanaście kutrów i łódek na połowy, zwłaszcza dorsza.

Jednak prawdziwą wizytówką Darłówka, bez wątpienia jest szeroka plaża. Rozciągająca się na odcinku 20-kilometrów, z dużym kąpieliskiem, jest jedną z najpiękniejszych i najczystszych nad Bałtykiem. Turyści mogą tu korzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego i wielu wodnych atrakcji.

Zaledwie 50 metrów od tej plaży mieści się Ośrodek Wczasowy GNIEWKO. Do dyspozycji turystów i wczasowiczów oddaliśmy aż 6 budynków - wśród nich Gniewko Lux o wysokim standardzie hotelowym. Znajdziecie w nim Restaurację „U Michałka", która rozmaitością, a przede wszystkim jakością serwowanych potraw, zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne.

Nasz ośrodek posiada nowocześnie wyposażone pokoje. Dla kolonii : 3, 4, 5, a nawet 6-osobowe. Z naszej bazy wypoczynkowo - noclegowej korzystają zarówno turyści indywidualni, jak i całe rodziny przebywające tu na wczasach, a także grupy zorganizowane, wypoczywające nad morzem w ramach wycieczek, zielonej szkoły, turnusów rehabilitacyjnych, kolonii,  szkoleń i konferencji.

Oddajemy do ich dyspozycji basen, jacuzzi, salę konferencyjną, sale do regeneracji, rehabilitacji i masażu oraz szeroko pojętej odnowy biologicznej. Na terenie naszego ośrodka znajdują się również boiska do siatkówki, koszykówki oraz duży plac zabaw dla dzieci a także parking. Nasz ofertę uzupełniają dyskoteki, grill, ogniska, wystawne kolacje przy muzyce, a także miła i fachowa obsługa.


Urok Darłówka przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta, szeroka plaża i wiele atrakcji, czekają na ciebie przez cały rok...

A w Darłówku, czaka na Ciebie Ośrodek Wczasowy GNIEWKO...

 

 Galeria 

 

Ośrodek Gniewko